Jak dotisknout toner až do konce u KX-P7100?

Laserovka Panasonic KX-P7100 si usmyslila, že jí došel toner. Odmítá dál tisknout, třebaže toner ještě nedošel. Znáte prosím někdo postup, jak ho dotisknout opravdu až do konce? Děkuji.

Odpovědi na otázku

No nevěřím, že to nikdo neví? Přeci nebudu kupovat nový toner pokaždé, když si tiskárna usmyslí. To by si také mohla usmyslet třeba v polovině!

Ještě stále nikdo neví? Prosím prosím?

Já mám stejný problém s OKI C 5800. Na tonerové kazetě jsem žádné vývody pro čip nenašel a z neoficiální dokumentace jsem zjistil, že to má nějaký senzor, který je umístěn v bloku fotoválce. Tím jsem prozatím skončil. Bohužel ovladače jsou natolik zmršené, že nedovolí tyto hlášky ignorovat a co je naprosto neodpustitelné, je fakt, že pokud se teoreticky vyčerpá některý z barevných tonerů, nedá se tiskonout ani černobíle.

http://www.fixyourownprinter.comTam jsem našel reset chipu pro hp2500Pohledejte oba.