» Poradna » Web a internet

Jak dostat prohlížeč do Windows phone?

Zdravím,Mohl by mi někdo poradit, jak dostat Google chrome nebo alespoň operu do Windows phone?Internet Explorer co tam je mi totiž nevyhovuje.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nijak. Je to mrtvá platforma, prot kterou žádné použitelnější prohlížeč než ten, co už tam je, neexistuje. Tento problém se ti vyřeší sám, jakmile si koupíš jakýkoliv nový mobil.

Je to sice mrtvá platforma, ale zkus to tady, taky jsem měl tento telefon.https://www.microsoft.com/cs-CZ/store/apps/windows-...

WP už nikdo nepodporuje, aplikace houfně mizí. Nastal čas pořídit si něco normálního.

Zrovna dnes mi přišel mail od mBank, že aplikaci pro WP od 20.1. končí podpora a nepůjde už ani stáhnout. Takže za chvilku tam fakt nebude vůbec nic. https://ctrlv.cz/shots/2018/12/17/KYTs.pngMožná zkusím svoji L830 vyhrabat z šuplíku, jak to vlastně dnes vypadá. Ale vzhledem k tomu, že už někdy loni, kdy jsem ji tam ukládal, to bylo peklo, čekám jen to nejhorší.

Komerční Banka to zabalila před pár týdny. Asi přejdu na iPhone SE, protože velkou lopatu v kapse tahat nechci.

Maxthon Cloud Browser nebo Opera. V IE ještě pořád funguje synchonizace naposledy navštívených stránek s desktopem.

Neříkej, že ve Store není Opera Mini nebo Maxthon.