» Poradna » Ostatní

Jak dostat peníze ze zablokovaného paypal účtu?

Dobrý den,mám založený účet na paypalu. Prodávám zboží do zahraničí. Příjímám tedy na paypal účet hodně plateb. Na to, že mi z každé přijmuté platby paypal strhne poplatek už jsem si zvykla....účtuju ho kupujícím, prý je to stále levnější než bankovní poplatek při převodu...Ale stalo se mi to, že jsem v krátké době přijala hodně plateb a převedla si na třikrát relativně větší finanční obnos na svůj účet.....Po té mi paypal - prý kvůli bezpečnosti účet zablokoval, takže z něj nemůžu ani platit, pouze dál přijímat peníze.Stále mi píšou, že je nutné potvrdit svojí kreditní kartu pomocí 4místného kódu, který najdu ve výpisu karty....Já však nemůžu žádný výpis z karty najít a nikdo mi nic neposílá....Na můj písemný dotaz na paypal infu mi zatím nikdo neodpověděl, psala jsem tam už asi třikrát.....Nevíte někdo, kde získám 4místný kód kreditní karty pro její potvrzení na paypal?

Odpovědi na otázku

Ahoj,Pravdepodopne se jedna o 3mistny kod ze zadni strany kreditni karty, vedle pole pro podpis.O zadnem 4 mistnem kody na karte nevim, ale vim ze pro aktivaci se pouziva ten 3mistny.

To rozhodně nejedná...

to jsem nevedel, ja kdyz si zakladal ucet, tak toto overeni nebylo...

Pokud tam máš zaregistrovanou platební kartu, tak by to tam být mělo. Já mám PayPal někdy od roku cca 2010 a tenkrát to tam už bylo. Při založení účtu ne, ale až při zaregistrování platební karty. PayPal si strhl menší částku, tenkrát to tuším bylo 50kč a čekal. Až se mi ve výpisu bankovnictví objevila ta platba zaúčtovaná (trvalo to tenkrát několik dnů), tak u té platby byl kromě jiných údajů i kód, který jsem potom musel na webu PayPal zadat a tím jsem potvrdil, že platební karta patří k mému účtu, ke kterému mám přístup. Celkem spolehlivé a jednoduché ověření. Dost pochybuju, že by dnes PayPal vlastnictví karty neověřoval.

Kartu tam registrovanou mam, nicmene uz to bude 10+ let, takze si to bud nepamatuju, nebo je to "novinka" ...

neni to novinka a paypal to delal i tenkrat. Mam ho uz pres 10 let a taky tam to overeni kodem z vypisu platby bylo.

Takže tam kartu nemáš. Pokud vím tak platnost karty je cca 3 roky od data vydání. Po deseti letech už jí možná paypal odebral automaticky jako dávno neplatnou.Tak si tam zkus zaregistrovat kartu novou a platnou. Po zaregistrování karty si paypal strhne 50Kč z karty a připíše ti to na paypal účet. Možná to není automatické, ale je tam na to tlačítko, to teď nevím. Každopádně, jako zprávu pro příjemce bude uvedeno PP<4místné číslo>, což najdeš na výpisu k té kartě (netuším jestli máš ten výpis dostupný online v bankovnictví, nebo ti chodí výpis v papírové podobně poštou). A tohle 4místné číslo je přesně to co paypal chce zadat.

Ty nemáš ověřený účet?

pravděpodobně se jedná o totohttps://www.paypal.com/us/smarthelp/article/wher...

Ani žádný výpis z účtu, ke kterému tu kartu máš?

Snad máš internetové bankovnictví, ne? A tam máš výpisy. PayPal strhne malou částku a u té platby se nachází onen kód.

Diky moc za radu, tak nejak to pisou....nenapadlo me kouknout se na vypis z uctu z me banky.....snad tam tedy ten kod bude....ja orad cekala, ze mi posle nejaky vypis paypal...

nechapuy jak muzete prodavat neco pres internet, mit tolik transakci pres paypal a nechapat takovou zakladni vec - paypal to tam jasne popisuje... byl tam snad i nejaky obrazek pro blbce..

No tak asi jsem zenska, hodne starosti, rodinu, zacinajici firmu, nektery veci mi nedocvaknou, ale prave se podarilo)))) Takze dekuji vsem kdo radili a zejmena sobe, ze jsem se odhodlala, napsat sem do diskuze Od toho to forum tady asi je, takze diky!!!!!!

jo já přehlíd to jabko.. tak tím se to vysvětluje...

Jazdis autom? Tak si podme povedat kolko idiotov sa nachadza v autach.