» Poradna » Programy

Jak dostat film na HDD v DVD přegrávači?

Zdravím, mám doma stolní DVD přehrávač Panasonic DMR-EX77 se 160GB diskem. Přehrávač podporuje i paměťové karty SD a já bych si chtěl právě pomocí paměťových karet dát na HDD přehrávače nějaké filmy. Je to možné? Mám například film v divx nebo videoklip v mpg, či avi. V knížce, která je dodávaná k DVD, je napsáno, že přehrávač vidí pouze videa ve složce SD_Video, ale ty moje tam stejně neviděl :( Neví někdo, jak na to? Abych si na HDD přehrávače dostal nějaké filmy a následně mohl i přehrávat. Díky.

Odpovědi na otázku

Tak s tímto zatím nemám zkušenost,ale napadlo mě proč to neudělat pomocí PC?
1.načíst z karty
2.upravit/vypálit na DVD
3.přehrát/nahrát na HDD

Ano, takto by t o šlo, jenže já jsem chtěl vynechat krok vypálení. Chtěl jsem si prostě nějaké videoklipy a filmy co mám na PC, dostat pomocí paměťové karty na HDD.

Rozumím a na síť taky nejde připojit,že?

Tak, po 1., myslim, ze sa jedna o DVD rekorder, nie prehravac (kedze je mozne nahravat). A po 2. mozno ten tvoj rekorder skratka nepodporuje dany format (divX). Lebo ak ides podla postupu v manualy, tak su 2 moznosti. Jedna, ze format nie je podporovany, a 2. ze tvoj rekorder ma poskodeny firmware, a teda nefunguje ako by mal.

Jde o to, že v knize píšou, že když zasunu do rekordéru SK kartu, že vidí pouze adresář SD_VIDEO. A v tom podporuje jakýsi například MOD formát, jenže já nevím, jak to do toho formátu dostat. Je to pravděpodobně formát, který vytvářejí kamery.

Skoda, ze si to nenapisal hned, ulahcilo by to vela veci. Z toho co pises mi vyplyva, ze z SD to precita iba tento format, takze nie je mozne si z SD pozerat fotky, DivX, mp3, a pod. Skus sa na nete poobzerat po nejakom konvertore, ktory ti skonvertuje tie divX filmy na ten MOD format.

Nevim jak je to u verze EX77, ale nejspis to je stejne jako u me na EX87. DivX filmy prehraje pouze z DVD-R, z DVD-RW, DVD-RAM, nebo SD-karty to nejde.

Nejde mi o to, aby to bylo ve formatu Divx, klidne to nějak prekonvertuji... jen nevím jak a pomocí čeho.