» Poradna » Programy

Jak dostat do lišty Firefoxu 3 Roboform?

Nainstaloval jsem novou verzi Firefoxu 3, bohužel se mi nepodařilo dostat do lišty Roboform, který jsem užíval v předchozích verzích. Ví někdo (stručně), jak na to?
Děkuji za věcné odpovědi.
Jirka

Odpovědi na otázku

Takže jsem si pomohl opět sám.

Pro ostatní uvádím: Pomoc hledejte na odkazu:

www.roboform.com ...

viz:
Firefox, Mozilla a Netscape 7

Podporované verze.
RoboForm funguje v těchto verzích prohlížečů, jestliže nainstalujete Adaptér Mozilla / Netscape Ver 6.9.90 :
Firefox 1.0.1 - 1.0.8, 1.5 - 1.5.0.*, 2.0 - 2.0.0.*, 3.0 ; Mozilla 1.7.2 - 1.7.14 ; Netscape 7.1 7.2 8.1 9.0.0.* .

Nainstalujte Adaptér RoboForm z našeho EXE instalátoru.
* Nainstalujete Netscape 7+ nebo Mozilla 1+.
* Nainstalujte RoboForm z AiRoboForm.exe (3.4 Mb).
* Zavřete *všechna* okna prohlížečů Mozilla a Netscape.
* Zavřete Ikonu rychlého spuštění prohlížečů Mozilla/Netscape v systémové liště Windows.
* Nainstalujte Adaptér RoboForm pro Netscape7/Mozilla z AiRoboForm-Netscape-Adapter.exe.

Nainstalujte Adaptér RoboForm jako rozšíření Firefox.
* Použijte tento způsob jako alternativní pro nainstalování adaptéru AiRoboForm-Netscape-Adapter.exe.
* Jestliže byl Adaptér nainstalován z AiRoboForm-Netscape-Adapter.exe, odinstalujte jej přes "Přidat/odebrat programy".
* V menu Firefoxu musí být zaškrtnuto "Nástroje -> Možnosti -> Webové možnosti -> Povolit stránkám instalovat software".
Stáhněte jeden z těchto XPI instalátorů a uložte jej na váš pevný disk (0.4 Mb soubor):
roboform-firefox.xpi pracuje s Firefox 1.0 - 1.0.7 také
* Ve Firefoxu zvolte "Soubor -> Otevřít soubor" a vyberte stažený soubor XPI.
* Potvrďte instalaci tohoto XPI rozšíření
* Rozšíření může být odinstalováno pouze přes dialogové okno Firefoxu -> Správce rozšíření, odinstalátor RoboForm XPI rozšíření nemůže odinstalovat.

Opravdu to funguje!!!
Jirka