» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak dostat češtinu do 2din autoradia s androidem

Autoradio 2DinZdravím mám dotaz dostal jsem k vánocům Čínu 2din autoradio s androidem 6.1.1 podle nastavení... dlouho jsem přemýšlel ale nakonec jsem se rozhodl si ho tam dát ale v nastavení češtinu prostě nemá jen angličtinu atp. nejprve jsem hledal na netu ale nikde nic jak tam češtinu dostat ...radio má normálně wifi takže k internetu ho připojit mohu i google play ...nějaké rady ? díky všem za rady předemjedná se o radio níže víc info o něm nevím radio bylo bez manuálu a jakéhokoli štítku 2din car dvd gps universal 7 rds inch android din stereo quad core mp5 player resolution 1024*600 hd car dvd player radiohttps://www.wish.com/c/5ac1a31fbd784c037e82aa6c

Odpovědi na otázku

to jsem zkoušel ale bohužel nic androida nepočeštila

A hlavně mě jde především o češtinu nastavení a to tahle aplikace neumí

No par slov si přeložiš,a asi tam je polština te se da rozumět ne?

Copak to tak lze ? Kdo by v tom zařízení ty výrazy tak počeštil ?

Auto radio s činy do češtiny nastavení

a proc doprdele nepokracujes v puvodnim vlakne?

protože tam lidi mají jen debilní kecy místo rady nějaké tak jsem to založil znovu a s veškerým info opravdu mě to trápí a nemám zájem o komenty mimo téma zvlášť když ten člověk ani vzápětí neodpoví

a proč tam chceš češtinu ? Za tu námahu to nestojí.. prostě se výrobce toho střepu rozhodl tam naší jazykovou verzi nedat.. Jak brání angličtina v používání autoradia ?

No nevim, pozadavek na upresneni typu zarizeni nepovazuju za "debilni kec", ale relevantni pozadavek.S cestinou nepocitej, je to ztrata casu, nauc se tech par zakladnich anglickych terminu, to bude se ti to hodit i v jinych pripadech.

koupit znackove radio nebo ucit inglish

Jestli umí CZ je lepší se zajímat před koupí, můj model v ceně 6000 Kč to tam měl uvedeno. Zkus napsat na technickou podporu výrobce rádia nebo prodejce.

jak jsem již psal radio jsem dostal nekupoval jsem jej

Darovanému koni... prostě kontaktuj podporu nebo se s tím smiř.

Ten noname výrobce nebude ani vědět,že nějaká čeština existuje.

Je to pitomost, dneska se bez anglictiny nepohnes. Myslel jsem, ze alespon zakladni znalosti anglictiny ma dnes kazdy.

Přesně. Navíc nečte román. Pokud ovládání autorádia nezvládá intuitivně, přeloží mu to každý školák.

Hmm , polský jazyk mi vůbec nevadí , angličtinu taky nějak zvládnu , ale jde o princip.Zařízení které se prodávají v ČR by měly mít češtinu a pokud ne, tak je třeba na tuto skutečnost upozornit kupujicího ať se rozhodne. Jde o princip a férové jednání. Poslední dobou se často stává že někde chybí náš mateřský jazyk a nebo že programy jsou přeloženy lajdácky.Většinou to řeším tím, že tyhle produkty nekupuji.Úplně jiná situace je , pokud si něco objednám s ciziny , tam předpokládám aj a pokud je i jč , tak je to jen velké plus a mé sympatie k výrobci pro příště.Nedávno jsem si koupil u Conrada - cz zařízení za cca 7tkč , kde nebyl řádný český návod , ale byly návody polské i maďarské , to naštve.Už tam moc nemíním nakupovat , menu přístroje to stejné - pl, hu , aj , de a bez upozornění že jč není.