» Poradna » Programy

Jak donutit W2000 naistalovat modem na urcity port?

Nazdarek,mam jednu otazku, spis problem:na W2000 chci naistalovat obecne hardware (tzn. modem Eric 520) na port, ten mi ale Winy vubec nenabidnou (COM4 - virtual IRDa), pritom v systemovem pruzkumnikovi tento port je a "funguje bez problemu"Dik za odpoved.Jarek Zlarohlavek

Odpovědi na otázku

Ja mel podobny problem s int. modemem Rockwell a zalezelo vzdy na instalaci modemu do systemu. Dlouho jsem nad tim koumal, az jsem prisel na to, ze jsem musel nerozpozn., nebo konfliktni modem odinstalovat a restertovat. Pak se to vetsinou chytlo a LUP, najednou byl na COM4, a zaroven se nainstalil jakysi "enumerator".Ted mam externi FlashBlasterod Creativu a pohoda. Ale pozor! Ten starej modem jsem dal pantatovi a tam se mi vzdycky modem rozpoznal a rekl si o CDROM a slapal napoprve. Taky na COM4. Jo, jsou porad veci mezi nebem a zemi. A pak ze PC nema dusi.