» Poradna » Programy

Jak docílit toho, aby se aplikace nezobrazovala na hlavním panelu??

Ať myslím jak myslím, furt si nemůžu vzpomenout

Odpovědi na otázku

To chces naprogramovat nebo pouzit na nejakou cizi aplikaci ?Pokud to chces naprogramovat, tak v jakem programovacim jazyku ?Lidi vzpamatujte se, nebo se zeptejte nekoho doma. Odsud ten vas pocitac fakt neni videt

Samozřejmě programovat.Řek bych, že na jazyku až tak nezáleží ... ale je to C++Dokonce i ve VB a Deplhi jdou použít funkce z API ... ale je to hnus

ShowWindow(hWnd, SW_HIDE);

Vidis, a ty jsi mu zrovna ukazal implementaci API z Delphi (mozna je to v C++ stejne) V Delphi (na rozdil or C) nemusim shanet hlavickove soubory a importovat funkce z knihoven. Jen proste tu API pouziju.Takze nechapu tu poznamku o hnusnem pouzivani API v Delphi.Nemluvim o VB. Brr.

To je z VC++, nemusis zhanat ziadne headre a uz vobec nie importovat WinAPI fcie z .dll :-o, vsetko potrebne je vo VC++, na zaciatok *.c suboru sa includne  #include a v pohode sa pouzivaju WinAPI fcie aj s ich symbolmi...

no, zive to samozrejme skomolilo,...includne sa windows.h ...

Vidis, zase jsem o neco chytrejsi. V Delphi udelas neco podobneho:Uses Windows;a pak WinAPI pouzivas uplne stejne.

... resp. inac povedane: na systemovej liste sa zobrazuju parent okna, nie aplikacie, t.j. aplikacia ktora napr. nema okno alebo ho ma skryte(vid vyssie) nie je vidiet na systemovej liste.Dufam ze som spravne pochopil tvoju otazku.