» Poradna » Programy

Jak do videa vlozit ukazovani stlacenych klaves.

Dobry den, delam semtam videa a guidy, ale stale se mi nepodarilo umistit do videa stisknute klavesy. Bud klavesnici, kde se budou zobrazovat stisknute klavesy, nebo alternativu. Zkousel jsem neco jako keylogger ale to nepomuze.Dekuji za odpoved.

Odpovědi na otázku

Nešlo by pro tyhle účely použít windowsovskou "Klávesnici na obrazovce"?

minimálně jako grafiku to tam dát můžeš. Vezmeš třeba tohle jako výchozí:https://openclipart.org/detail/171814/keyboard-ma... a uděláš si obrázky s vyznačenými klávesami, co se ti budou objevovat ve videu.

používej na grabování screenu program který to umožňuje.. např BB FlashBack tohle umí a ještě spoustu dalších věcí včetně finálního střihu, popisky, šipky..Super se s tím dělají tutorialy pro práci v nějakym programu.

Moc diky za rychle rady, necekal jsem takovou odezvu. Vase doporuceni otestuji behem nasledujiciho tydne a uvidime. Nicmene, kdyz tocim primo hru, strategii atd, tak nemuzu obrazky vkladat ale je potreba spise mit tam prvek co rozpozna klavesy a oznaci je sam. Muze se semtam jednat o nekolik akci za sekundu. Jeste jednou velmi diky a zkusim. Jste super.