» Poradna » TV, audio a video

Jak do TV JVC VH 5105 nainstalovat aplikaci Telly TV?

Dobrý den. Mám JVC VH 5105 a nevím jak do ní nainstalovat aplikaci Telly TV. Děkuju za radu.//EDIT: Zmena nadpisu."Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou.Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty."

Odpovědi na otázku

To nejspíš nijak. Nevypadá, že by byla podporovaná.

Podle všeho by ta TV měla mít v sobě Android TV, tak by to snad mělo jít...připojit LAN a v Google Play si normálně vyhledat aplikaci Telly TV - je tam, teď jsem to zkoušel...

Podle ceho vsho? Osobne jsem nenatrefil na jediny zdroj, ktery by uvadel, ze tento model ma Android.

V manuálu je o systému prd, ale mrknul jsem na rozbalení:https://www.youtube.com/watcha vypadá to, že tam je Android TV...doma jí nemám

Mně to teda jako Android TV nepřipadá.

Androidi TV od JVC maji v nazvu "A".

Dobry den, nektere televize jvc maji v sobe operacni system linux. Na tyto televize nenainstalujete vetsinu aplikaci.

Podívej se, jestli máš na ploše TV obdélníkovou ikonku Obchod Play. Otevři ji a hledej aplikaci s názvem Telly TV (ne aplikaci s názvem Telly, ta je pro tablety a mobily).Návod na instalaci aplikací z Google Play: https://www.youtube.com/watch

- doplnění: Pokud v TV nemáš ikonku Obchod Play, pravděpodobně do tvé TV nelze aplikaci Telly TV doinstalovat (aplikace je jen pro některé TV značky Samung, LG a některé TV s operačním systémem Android).

Ta televize pravdepodobne neni Android TV, aspon tedy usuzuji z toho, ze u modelu s Androidem se tim JVC* docela chlubi, tady pisi tak akorat, ze je SMART, u Google Store udavaji, ze neni. Tady je napriklad 43" varianta, ale v ostatnich provedeni VH5105 je to stejne: https://jvctv.eu/cz-cs//lt-43vf5105 ve specifikacich je uvedeno Google Play Store: ne.Buhvi, co tam ma JVC za OS a zda se tam vubec da neco doinstalovavat. Telly oficialne podporuje vybrane modely Samsungu, LG (dle verze WebOS) a Android TV od roku 2016. *JVC je jen znacka, televize vyrabi turecka spolecnost Vestel.

Pokud tam nemáš Android jako já :( řešil jsem HBO přes Xiaomi Mi TV Stick.