» Poradna » Mobily

Jak do mobilu na NFC nahrát karty?

Ahoj,mobil mi píše toto:NFC card emulationNo available security elements. NFC Card emulation will be turned off.Co to znamená? Chtěl bych si do mobilu nahrát několik karet a čipů na průchody atd., ale nějak to nejde. Co dělám špatně?

Odpovědi na otázku

Čo máte za telefón?

Mam Nokii 5.1 (Pie, July 2019)

Jde oto zda to tvůj mobil umí. https://play.google.com/store/apps/details ,

Upozornenie odoslane.

Píše ti, že tam chybí nějaké prvky zabezpečení a že emulace karet je vypnuta.V tomto stavu je správně, že se ti nedaří nahrát karty do mobilu. Tak to má fungovat.

No dobře, a jaké prvky nebo co potřebuji k tomu, aby to fungovalo? Díky.

Že by některý mínuskář raději poradil, to ne... :)

Také mám stejný problém.. Prvky zabezpečení nejsou k dispozici..

Vážně nikdo neví? Měl jsem za to, že Češi používají telefon místo karty dost, ale když už ani tady nikdo neví...

Dobrý den,přišel někdo na způsob, co je potřeba udělat, aby to fungovalo? Zrovna jsem to chtěl vyzkoušet, ale zobrazila se mi tato stejná chyba.Děkuji.