» Poradna » Počítačové sítě

Jak do DB nahrát 18MB velký sql příkaz?

Dobrý den, mám problém. Na webových stránkách jsem si postupně do DB zapisoval různá data, nyní budu měnit technické zázemí webu a potřeboval bych na endoře (endora.cz) nahrát tento zálohovaný sql soubor / příkaz. Neví někdo jak toto omezení obejít? Když to zkomprimuju tak to stejně nejde protože při rozbalování zipu je povoleno max cache 8MB (používají k tomu parsování). Není na něco podobného třeba program?

Odpovědi na otázku

Na Endoře jsou velmi vstřícní administrátoři, stačí je požádat, poslat jim to a oni to tam nahrají.

pokud neni moznost pouzit mysql -u -p < q.sql ... nebo upload v phpmyadminu, pak jedine rozsekat rucne a nahrat po castech :(