» Poradna » Programy

Jak dlouho se Vám ověřuje heslo při připojení na Inet ?

Zajímalo by mne jaká je standartní délka připojení k Inetu a ověření hesla. Mám norm. interní modem a připojuji se přes tel. linku. Přenosová rychlost se pohybuje cca 30 KBs. Připojení a ověření hesla mě trvá 40 sekund i více. Připojuji se na contactel. Zdá se mi to dlouhé. Díky Taitoon

Odpovědi na otázku

Contactel je propadak. Chodi pomalu. Lepsi Worldonline. Zkus to je to zadarmo.Me to taky u Contactelu trva a u Worldonlinu ne.

Mne muj USRobotic chvilku keca a keca a zalezi na ktery modem se trefi, nekdy mu to trva dele a nekdy min nez se domluvi, jak bude spojen. Mas nastaveno prihlasit do site? Nekdy se pripojim jen 33 kb a dela to i jinym. Asi tam maji ruzne modemy a zalezi, ktery na mne zbude. Zitra si to zmerim na world a napisi, napiste take casy od zacatku vytaceni do skoceni ikony do listy.

Když se připojuji na Volnýho, tak to trva min 30-50 sekund, ale na Worldonline je to otazka 5 s.

Tenhle dotaz je tu taky kazdejch 14 dni Ve vlastnostech telefonickeho pripojeni NESMI byt zaskrtnuto policko "Prihlasovat se k siti".