» Poradna » Programy

Jak dát příjmy z BTC do přiznání

Dobrý den, kdybych chtěl začít vydávat faktury, kde by mi klienti platili v bitcoinech, tak jak to v praxi bude vypadat, kdybych to chtěl dát do přiznání? Chtěl bych vydávat klasické faktury v CZK tak i v BTC. Stačí jen po připsání částky do peněženky dát do přiznání přepočet na CZK v aktuálním kurzu? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Radši se na to.vyser nebo z toho budeš mít problémy.

Obrať se na tuto účetní, dělá účetnictví Paralelní Polis.https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/bitcoin-...