» Poradna » Ostatní

Jak dát Mafia 2 do nového počítače?

Dobrý den kup jsem si nový herní počítač a ve starém počítači mám hru Mafia 2 a teď by mě zajímalo jak jí dát do toho nového počítače? Bude to fungovat tak že když vezmu flashku dám ji do počítače a všechny soubory které jsou ve složce hry dám na tu flashku a pak flashku dám do nového počítače A vložím do průzkumníka souborů? Děkuji

Odpovědi na otázku

nie. Funguje to tak, ze mafiu2 mas kupenu napr. na Steame. Nainstalujes Steam, prihlasis sa, zo svojej kniznice vyberies Mafia2, nainstalujes, hras.

Mafia 2 jede přes Steam (nevím, zda je i jiná verze, když tak mě někdo doplňte). Takže se stačí přihlásit ke Steamu v novém PC a hru dát stáhnout. Pokud máš pomalé připojení, tak je možné Steam knihovnu přetáhnout. Pak při instalaci dojde jen ke kontrole dat.

Problém je že já tu mafii přes steam nemám. Dostal jsem jí jako dárek a můj kamarád mi to instaloval jenže já nevím odkud to stahoval.

Tak kontaktuj kamaráda.Co jiného poradit??

 | SunOS Firefox 105.0

Otázka je, kde ji ten kamarád sehnal. Pokud ilegálně, tak by sis ji měl správně koupit (ideálně na GOGu, bez DRM ochran - https://www.gog.com/en/game/mafia_ii_definiti... ), pokud legálně, tak se na na něj obrať, ať ti to znovu nainstaluje.Seženeš to samozřejmě i jinak, že, ale to myslíš sám víš a já to tu nebudu rozvíjet.

Mozna jsem neco prehledl, ale ta verze na GoGu uplne nevypada, ze obsahuje i kasickou Mafii 2, dost mozna je to jen Definitive Edition, nevim samozrejme, zda by to tazateli vadilo, ale velmi pravdepodobne by mu nefungovaly mody a ulozene hry z puvodni verze.

Na gogu je napsáno: All current owners of Mafia II: Director's Cut will receive Mafia II: Definitive Edition for free.

To tam opravdu napsano je, ja osobne to chapu tak, ze majitele Mafia II: Director's Cut dostanou zdarna Mafia II: Definitive Edition, ale nejak z toho nedokazu vycist, ze kdyz si na GoGu koupite Mafia II: Definitive Edition, ze dostanete zdarma klasickou Mafia II.

Pokud jsi někdy něco instaloval, tak asi logicky víš, že potřebuješ instalační soubor programu - hry.Pokud ji máš koupenou, máš někde instalátor nebo instrukce, odkud hru stáhnout. Pokud je hra warez, neptej se tady.

Pokud nemáš původní instalačku, tak to budeš muset znovu koupit. Na Steamu se původní Mafia 2 koupit už nedá, protože je tu předělaná Mafia 2: Definitive edition. Ta stojí 30 doláčů, ale bývají akce, kdy se to nechá koupit se slevou. Jo, a k té nové verzi je zdarma ta původní Mafie 2.

Když si tu hru koupím znovuy Tak můžu do složky hry zkopírovat ty věci co mám v původním počítači abych tam měl původní save, módy atd.?

Pokud to bude stejná verze hry, tak ano. Ale jak píše kolega výše, původní Mafia 2 na Steamu není, takže bys musel někde na bazaru koupit původní verzi od někoho. Pak by to jít mělo.

možná:https://aukro.cz/pc-hra-mafia-2-special-ex...

Pokud se nemylim, tak Mafia 2 Definitive Edition obsahuje i klic na klasickou Mafii 2. Na druhou stranu samozrejme netusim, zda ma tazatel chut si zahrat Definitive Edition a jako clovek, ktery ji hral, si ani nejsem jist, zda ji nekomu doporucovat, ten graficky posun ani obsah navic neni nijak uchvatny, takze pokud by slo jen o to, jak se legalne dostat ke stare Mafii 2, tak bych si pockal na nejakou slevu. Urcite jde nekde v bazaru splasit DVD verze, ale nevim, zda bych si dnes porizoval hru na DVD, obzvlast pokud by nestacilo jen pripojit DVD na instalaci a pak hrat bez nej.

Si uděláš obraz disku a DVD už nepotřebuješ.

A k čemu ti bude u Mafie II obraz DVD, když jede přes Steam a DVD vůbec nepotřebuje? Pokud nemá Mafii II na svém Steam účtu, nemá Mafii II, ale jen nějaký warez.

A jak zjistím verzi mé mafie?

se podíváš na starém počítači ne? Buď v nainstalovaných programech nebo je to určitě i přímo ve hře.

To nevím. Ale nebylo by zábavnější si to po letech zahrát znovu?

Mě spíš jde o save a DLC co mám V mafii v původním počítači protože jo, novém počítač si tu mafii normálně koupímale pak si do souboru hry dám soubory z mafie 2 které mám v druhém počítači. Protože na co si budu kupovat znovu to dlc když mi ho tenkrát kamarád odněkud stáhnul? A tak se ptám je tedy možné zkopírovat soubory hry z té mafie co mám v původní počítači a vložit ty Svobody do soubory hry Mafia co mám v novém počítači?

Pokud to bude stejná verze, tak ano.

To nemusi byt tak jednoduche, mozna jste nepostrehl, ze jsme se nenapadne od modu dostali k DLC. Ta upiratena DLC bude podobny problem prekopirovat na novy pocitac jako upiratenou Mafii (pokud tedy predpokladame, ze je to upiratene, protoze jinak je to cele takove zvlastni).

"Protože na co si budu kupovat znovu to dlc když mi ho tenkrát kamarád odněkud stáhnul?"Logika jak noha. Do originální hry kopírovat sobory z warez verze. To bude dobrej guláš neřešíš verzování, strukturu souborů, support DLC atd.