» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak dát do ms-dos složku .rar jakýmkoliv způsobem?

Dobrý den, nemám vůbec tušení jak dát hru winter-challenger v RAR. MS dos mám ve virtual boxu. Zkoušel par způsobu, ale nešlo to. Poraďte.

Odpovědi na otázku

Obavam se, ze v Raru nijak. Musis ten Rar prvni rozbalit.V dosu rar x soubor.rar

Nejprve si ji z toho RARu rozbal a zkopíruj ji do složky, kterou máš přiřazenou v emulátoru jako disk. Já používám DOSbox, tak můžu dát popis k němu. Právě jsem si tu hru stáhl a budu ji zprovozňovat :)

Že by přes DOSbox? http://www.bestoldgames.net/dosbox/

Děkuji za odpovědi. Pravě DOSbox se chci vyhnout. Zkoušel jsem RAR uložit jako .iso .imp, atd.. pořád se někde vyskytla chyba.

Cože? Proč bys měl RAR ukládat jako ISO? Prostě ho musíš rozbalit a rozbalenou složku dát do složky virtuálního stroje.

V první řadě bych si stáhnul manažera M602 pro DOS, ten nějaké decomprimátory obsahoval, pokud ne, stáhnout RAR Dosovskou verzi.

A proč proboha, vždyť si to může rozbalit předem normálně ve Windows a tam jen zkopírovat už rozbalenou složku.

Tak všechno co píšeš, až v poslední řadě, včetně těch decomprimátorů. Nebo nejlíp vůbec...