Jak dat do integrovane vice MB

Mam 112.5MB pry graficku kartu a na spusteni csgo ma byt pry 256MBMam i3 4170 a integrovanu 4400 jak zjistim kolik tam mam MB a nebo jak pridat aby mela tak gk aspon 1gb ?RAMKY MAM 8gbToto mi napsalo ze nespustim CSGO :Minimum: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0You Have: Intel(R) HD Graphics 4400Video Card Click here for the latest Video Card drivers. Intel(R) HD Graphics 440066th percentileFeatures: Minimum attributes of your Video Card Required You HaveIcon Pixel Shader version 3.0 5.0Icon Vertex Shader version 3.0 5.0Icon Dedicated Video RAM 256 MB 112.5 MB - to pry mam ja ale nvm jestli je to pravda

Odpovědi na otázku

Otevři manuál k základní desce a najdi si tam, jak to máš nastavit v BIOSu.

Poslali mi pc bez krabic od komponemtu takze nemam manuall

Je takový problém stáhnout si ho na webu výrobce?

Je, jen sestavu skládal dlouho: http://www.zive.cz/poradna/ktery-pocitac-je-... ...

Manuál se překvapivě vyskytuje na webu výrobce základní desky. A na dementní dotaz: "A jakou mám základní desku?!" preventivně odpovím: "Název a případná revize PCB je na desce natištěna, jen umět číst a PŘESNĚ text opsat."Stejně bude další otravný pseudodotaz opět pod jiným nickem.

Do integrované grafiky paměť nepřidáš. Musel by sis koupit nějakou dedikovanou (nVidia, Radeon) a do počítače si ji namontovat. Konkrétní typ závisí na tom, kolik na to máš peněz, ale nejdůležitější je přesný typ základní desky v tvém PC - to ti řekne například program Speccy, nebo HWInfo.

IGP jde obvykle nastavit paměť od pár desítek MB po pár GB. Takže jestli tam má teď nastaveno 128MB, stačí to přehodit na alespoň 256MB.

A víc než 512 MB bych nedával ani omylem - škoda RAM. Integrovka stejně úlohy dedikované nahradit nemůže.

Ooops, pravda, ono si to IGP "krade" z RAM. Takže se holt pohrabat v Biosu a zjistit, co tam jde nastavit.

Ty jsi tam dlouho nebyl co? Já nedávno instaloval OS, tak jsem tam byl - je to fakt tam.

já v Biosu vždycky řešil spíš věci jako pořadí bootování atd. Nastavení IGP jsem řešit nepotřeboval.

Já se zase prostředí programů obecně nerad učím z manuálů (pouze, když jsem v koncích) nejraději mám vše prolézt případě vyzkoušet co to dělá / umí. Už od školy.

V BIOSu přidělíš své integrovce HD více systémové RAM. > K návodu, nakupuj tam, kde ti posílají i smontované PC kompletní. Třeba Mironet. Dostaneš bednu (v balení tvé case, doprovodné informace, obalový materiál, kabeláž - která nebyla použita), prodej za hotové, certifikát vyzkoušení PC, krabici od grafické karty (plus redukce, CD s ovladači a manuálem), krabici od ZD (opět příslušenství), balení k diskům (SSD přímo krabičky, HDD antistatické pytlíky), obaly od modulů RAM a menší věci se nedávají - zbytečné. Jinak bych PC nebral, aby mě někdo ještě okrádal.

A zcela bych zapomněl na záruční a certifikační listy např. k CPU.