» Poradna » Programy

Jak dál ve Falloutu Vegas?

Dostal jsem se až k branám Las Vegas, kterou hlídají roboti. Vidět chtějí buď 500 zátek, což nemám nebo nějaký pas, který taky nemám.

Co mám dělat dál?

Odpovědi na otázku

Tak už jsem pokročil dále a postřílel jsem vojáky a za to mi slíbil král co chci.
Já jsem mu řekl, že chci vstup do Tripu, ale teďka nevím za kým mě poslal (ztratil jsem save) a šipka k cíli neukazuje kam mám jít.

musíš kliknout na nějakého poskoka co dělá reklamu, tím tě pozvou,nebo obchod miky a ralf zase prodává falešné pasy asi za 200zátek

Už jsem to vyřešil tak, že jsem si přicheatoval 2000 zátek.

Přesto Díky

Pak celé hraní trošku postrádá smysl :)

http://forum.doupe.zive.cz/viewtopic.php...

Devastor - O všem se má pochybovat.
Ty hlavně pochybuj o tom, jestli jsi zdravej.
A vrať se do svý žumpy,. kde děláš jenom bordel, a nedělej ho tady.