» Poradna » Ostatní

Jak citovat studii z internetu.

Zdravím, ve své práci jsem čerpal ze studie MF o EET, kterou jsem stáhl z jejich stránek. Rád bych věděl, jestli mám citovat web MF, nebo přímo studii a pokud mám citovat jen studii, jestli to má být provedeno stejně jako citace elektronické knížky? Dále by měl zajímalo, jestli mám jako autora uvést MF, nebo firmu co jim to vypracovala? Předem děkuji za jakoukoliv radu.

Odpovědi na otázku

Každá VŠ má pravidla, jak psát práce, včetně odkazů a citací.