» Poradna » Programy

Jak číst RSS?

Dobrý den,poraďte prosím jak číst RSS kanály. Doteď jsem používal stařičký FeedReader, ale z nějakého důvodu přestal aktualizovat kanály. Reinstalace nepomohla.Jakou čtečku používáte vy? Jde mi hlavně o Živě.cz a MobilMania.cz kanály.Zkusil jsem doinstalovat do EDGE doplněk pro Chrome, ale ten je celkem "těžkopádný" a vyžaduje registraci. Rád bych nějakou jednoduchou externí aplikaci.Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zase ty?! Od ventilátorů, zdrojů až k RSS čtečce. Rychlé mrk a třeba: https://portableapps.com/apps/internet/quiterss-po... . Nebo třeba Akregator, ale ten ti je k ničemu.

Ano. Já osobně Ty mě máš nějak rád, že pořád sleduješ moje dotazy?

Už jsem to vyřešil. Thunderbird, který stejně používám na poštu, má celkem pěknou a přesně mě bude vyhovovat.

Počítač s RGB bude v pondělí. Pak hodím k původnímu dotazu odkaz na fotky Říkal člověk, co to dával dohromady, že to je krásná mašina a je vidět, že jsem nešetřil.

jj, v Thunderbirdu to funguje dobře.

Firefox donedávna uměl RSS nativně, teď potřebuje plugin, třeba Livemarks.A nebo jsou nastavit do Outlooku

O Outlooku vím, ale nepoužívám ho. Zdá se mi nepřehledný, těžkopádný a má zbytečně moc nastavení. Na domácí podmínky je Thunderbird lepší.

Feed Demon

Působivé: http://www.feeddemon.com !