Jak chráníte svůj iPad?

Zdravím,

mám problém při výběru pouzdra pro iPad. Nejvíc se mi líbí originální obal od Applu, který je příjemně tenký, ale ta cena mi moc nevyhovuje. Hledám tedy náhradu.

Co se týče takových těch "knížkových" pouzder, připadají mi všechny strašně tlusté a ovládat v nich iPad není zřejmě žádná pohádka. Nebo znáte nějaký vhodný obal tohoto typu?

Líbí se mi některá silikonová pouzdra pouze na záda iPadu, ale když jej pak hodím do batohu, tak se časem třeba poškrábe čelní sklo.

Jaký obal používáte vy? V čem vám vyhovuje a v čem ne? Co byste doporučili?

Děkuji za všechny příspěvky.

Odpovědi na otázku

"náhradné" kvalitné púzdra vyrába trebárs griffin,belkin,macally za výrazne nižšie ceny než preferovaný "originál",treba si zájsť do nejakého apple shopu a pozrieť naživo,čo je v predaji,na stránkach výrobcov a predajcov je to obvykle tak,že staršie výrobky takéhoto druhu po pár týždňoch/ mesiacoch nahradia novinky,takže ten celkový existujúci výber je zúžený len na najaktuálnejšie veci,aj ked priamov obchode sa dá nájsť aj síce starší,ale vyhovujúci výrobok.....

mam ho v trezoru a kdyz jej beru do ruky, tak jen v azbestovych rukavicich

To nestaci, mal by si este k trezoru postavit ozbrojenu ochranku!

Ten, co mam v praci na hrani je v originalnim pouzdre a ipady, ktere pouzivame doma, jsou bez pouzdra.

Docela se vyplatí investovat do toho originálního apple pouzdra. Mám ho na svém iPadu a nemůžu si ho vynachválit je tam minimální rozdíl ve velikosti a navíc se dá použít jako stojánek. I když materiál by mohl být hladký tenhle semiš se mi trošku špiní

Mam ten futral od apple a docela spokojenost