» Poradna » Ostatní

Jak být online na youtube přes radeon software

Dobrý den, potřeboval bych pomoc proč mi nejde jit živě na youtube přes radeon software

Odpovědi na otázku

Tohle jste uz prostudoval? https://www.amd.com/en/support/kb/faq/dh2-035

no koukal jsem se ale nic jsem tam nepobral, ale podíval jsem sena ytb tutorialy a zjistil jsem že jsem měl ve žívé vysílání na ytb vyplé to znamená že jsem to muse zapnou (muselo se to prověřit) tak jsem tam dal tel. číslo na stránku kde se to prověřuje a 6 místný kód takže to za 24 hodin mělo fungovat, ozvu se jestli to bude fungovat