» Poradna » Web a internet

Jak bez routeru připojit 2 pc k internetu

Objednal sem si nové pc a nevím jak bez routeru připojit 2 pc k internetu zaroveň.

Odpovědi na otázku

Kromě nového PC je třeba si ještě objednat internet pro dva počítače.

Ak máš dva sieťovkz, urobiť sieťový most

Pc sis obednal, pro ne router za 300.- to už nezbylo? https://www.czc.cz/netis-wf2411/226051/produktPokud by sis pořídil toto tak pripojis 2pc a i telefon. Je to i bezdrat. Lepsi nez laborovat. Pokud tvůj isp má možnost ti dodat více ipadresu, tak stačí obyc switch. Ale ten ne tis využije více. Tak sup a obednej jej taky.

Pokud jedno z těch PC nemá dvě síťovky, tak nijak.

Tak si ještě objednej router a neřeš kraviny.

Bez toho, aby ses obtěžoval sdělit nám, jak máš udělanou přípojku k internetu, ti jasnou odpověď nikdo nedá.Pokud máš možnost využít dvě IP-adresy a řešíš tyto problémy jenom proto, že ti do místnosti vede jenom jeden kabel, tak by to taky šlo přes switch.

Vytvoř si na mobilu hotspot a na tu wifi můžeš připojit oba počítače.