» Poradna » Programy

Jak aktivovat OFFICE 2013

Zdravím, už pár měsíců mám nový ntb a office už jsem v něm měl. Použil jsem word jen jednou a teď když ho zapnu, tak mi tam skočí okno pro aktivaci. Chtěl jsem to zkusit telefonicky, ale nikdy jsem to nedělal. Nevíte prosím někdo, jak to funguje a jestli se za to platí?

Odpovědi na otázku

Office se v plné verzi s notebookem nedodává. Může se dokoupit při koupi notebooku. Asi máš v notebooku jen předinstalovanou verzi, kterou musíš po určité době aktivovat (zaplatit).

Platí, pokud voláš na českou linku a ne z budky nebo pevné linky.

Aktivovat můžeš i tady http://www.office.com/setup , ale nejprve si musíš na Office koupit licenci