» Poradna » Programy

Jak aktitvovat integrovanou čtečku otisků prstů v Dell?

Zravím,

mám nb Dell latitude Z 600 a přestalo mi fungovat rozpoznávání integrované čtečky otisků prstů. Zkusila jsem přeinstalovat ovladače, ale nezabralo to. Dell security ji stále nerozpoznává a já nemohu zapsat a používat otisky pro přihlašování do Biosu apod. Přitom v rozpoznaných zařízeních je čtečka vidět. Neumím si to vysvětlit, dva měsíce jsem ji používala denně a pak z ničeho nic to začalo házet chybu a já si teď všimla, že čtečka neni aktivní a sw od Dell ji nerozpoznává. Nějaké nápady co s tím? TPM chip mám aktivní.

Díky, Bára

Odpovědi na otázku

Zkus ji prostě ve Správci zařízení odebrat a nechat znovu najít.