Jak a čím opravit přerušené spoje na klavsnici logitech G-15

Zdravím,prosím vás víte někdo jak a čím se dá opravit přerušený spoj na klávesnici logitech g-15,
Jde o to že se do ní vylila trocha kávy či nějaké tmavší tekutiny (ne však mnou) a ta po čase vyleptala část asi 5x7 cm těch propojovacích obvodů na té průhledné folii co je v klávesnici,(kompletně jsem jí rozebral),potřeboval bych je nějak dokreslit,existuje něco jako elektrovodivý fix,nebo něco čím by to šlo?
Klávesnici v důsledku toho přestaly fungovat některé klávesy,jinak je úplně v pořádku,jde jen o propojení tech přerušených spojů,děkuji za jakoukoli radu,která by mi pomohla to vyřešit.

Odpovědi na otázku

Existuje vodivý lak, je docela drahý, používá se na malé opravy.
Na tak velkou opravu to chce velikou trpělivost, držím palce.

vodiva pasta sa da kupit v predajni so suciastkami( radioamater) .

Nevím ještě jak to udělám,pokusím se poohlídnout po nejlépe nějaké fixe co nanáší tenkou elektrovodivou vrstvu.

Jestli někdo víte o něčem takovém,tak prosím napište,děkuji.

tyhle experimenyt obvykle vyjdou draz nez nova, pac neni jistota, jestli to po oprave pojede

Než se sr*át s opravou tak koupím novou,stojí hergot 300!

no jo,ale ta cena se teprve vyšplhá,jako u každý aukce.

Vyčkej,budeš mít štěstí

čekám ,ale spíše nějakou radu od někoho kdo už tohle dělal a nejlíp přesně ten samý problém vyřešil opravou,tak snad se někdo najde

kvalitni vodovy lak stoji 600 a neni jistita, ze se poskozeni v takovem rozsahu podari opravit, navic to muze byt jen docasne reseni, takze priste bud nepolivat, nebo pouzivat obycejnou klavesnici

já jsem to ale nepolil,a ten lak by snad mohl fungovat,ale 600 je moc

hmm,dík,ale já se neptal kde jí koupit,ale jak jí opravit.

nikdo nemá tuto zkušenost s opravou této klávesnice,že by mi poradil jak se to přerušené spojení dá opravit,napadla mně teplovodivá stříbrná pasta na cpu,která vodí elektřinu,udělat tenké linky,ale nevím co to udělá s tou folii a v místech kde napojím ty poškozené přerušené obvody,jestli to nevyžere nebo po čase nerozleptá tu plastovou folii na které je to vše udělané.

Ahoj,uz jsi na to prisel,jak to opravit?ja mam stejny problem....

Ahoj,no ještě ne,zkouším co se dá,ale koukám že nejsem sám :),tebe kdyby něco napadlo,tak dej vědět ok?

to mi přijde hrubé,ale o tom laku elektrovodivém uvažuju.

tak co,přišel někdo na něco? zkusil sem použít tužku která je vodivá,ale neúspěšně.

To iste sa mne stalo s notebookovou klavesnicou pred piatimi rokmi. Pomohol tento lak: www.avelmak.sk ...
Ale miesto toho stetca som pouzil lievikove pero. A ten lak je dost husty, primerane som ho zriedil acetonom. Vodivost mal stale vynikajucu. Dodnes mi tá klavesnica funguje.

to je asi jediná možnost,ale má to háček,já ho nemůžu naředit tím acetonem,proto že by to naleptalo tu průhlednou asi PVC folii na které jsou ty spoje nanesený.

a nenaleptalo ti to ty plasty?

Nenaleptalo. Tá klávesnica sa tiež skladá z dvoch protiľahlých fólii.

Predlzte si svoj rapidshare account o 6 mesiacou na rapidsharefreeoffer.tk ...

jo,no to mi jistě pomůže s opravou klávesnice že?

člověče to by mohlo jít,už jen proto že se to ředí vodou a je to lepidlo,díky za link,teď už jen kde to sehnat u nás v Ostravě,ale dík.

zdravim, potkal mě stejnej problém, vyřešil si to nějak?

nejede mněké y backspace