Jádra u prosorů

Jaký je rozdíl u procesoru jestli má jádro Windsor, Brisbane nebo třeba Jack Hammer? Když výrobce základní desky napíše že podp. procesor s jádrem třeba Brisbane může tam být i procesor s jiným jádrem? Je v tom veliký rozdíl? Které jádro je asi nejlepší? A ovlivníse cenu procesoru i typ jádra? Dík za odpovědi

Odpovědi na otázku

Na všechno lze říci ano, i na druhou otázku s pomocí kladiva, jen tím "Jack Hammer" si nejsem jist, že by do jádra šel dobrovolně.

tas koukni sem http://www.okcomputers.cz/athlon-x2-5600-ada5600czb... ... tam se jim ho nejak dostat podařilo

Tak AMD tam opravdu nacpe kohokoliv.