» Poradna » Mobily

Jack nefunguje

Dobrý den mám takový problém můj jack na mobilu po připojení a odpojení sluchátek ukazuje že jsou sluchátka stále připojena.. nejdříve jsem si myslel že to bude prach atd. Po vyčištění a jakoby šťourání se v Jacku ukazatel ukazuje že jsou odpojena ale pokud znovu připojím a odpojím dělá to dáme dokud to zase neočistím nebo tam s něčím " nehnu " . Nevíte čím to může být ?? Děkuji

Odpovědi na otázku

Špína, pokažená elektronika -> servis

A co to může způsobovat špína to asi nebude

Nevím proč to řešíš - prostě je tam taková pružinka - ta může být "unavená" co my tady víme co s tím děláš, jak často tam ten jack strkáš??? Prostě servis.....

S novym iPhonem takovy problem neni.

jako souhlas, ale to je telefon za 25000...

Ten mobil mám 2 měsíce a kdyby byla unavená tak ponipani se tam asi nebude mít smysl ( i přesto funguje pokaždé )