» Poradna » Mobily

Jabra elite 65t active vs airpods 2019

ahoj, ktere sluchatka poslouzi lip? jde mi logicky hlavne o zvukovy prednes a pohodlnost

Odpovědi na otázku

Ucite AP 2019, nemel jsi na mysli spis AP Pro?S jakymi zarizenimi budes pouzivat?

iphone 8 , a ne, nechci dat zase tolik penez..

Ja jen ze tebou vybrana sluchatka jsou kazde jine konstrukce - spunty vs. pecky. Proti e65t bych stavel prave AP Pro, ktere jsou stejne, spuntove konstrukce a maji oboje odolnost proti vlhkosti.No pokud mas pouze iPhone a nic dalsiho nemas a neplanujest, tak ti asi postaci e65t, budes se muset smirit se spatne navrzenym pouzdrem.

noo popravde mam radsi ty pecky, avsak cetl jsem ze u tech jabra lze nejak " propoustet " i hluk z okoli? tedy ze to je pak podobne?

Ano bude to podobne. Dosti lidem ale špunty vadi z duvodu fyzickeho utesneni ucha a nasledneho tlaku na bubinek..

prave.. nejradsi bych opravdu ty pecky, ale zas je blbe ze nemaji zadne kryti, vodeodolnost ani nic podobneho:D