» Poradna » Programy

Jabko se zbláznilo! Už nejde instalovat QuickTime!

Mám QuickTime 7.7.7, ten šel myslím nainstalovat na Windows 10 bez problému. Ale nejnovější QuickTime 7.7.8 už je určen pouze pro Visty a Windows 7. To se jabko zbláznilo?Jak mám nainstalovat QuickTime 7.7.8 na Windows 10? Mám sice nainstalovaný QuickTime 7.7.7, ale ten už je zastaralý.Děkuji

Odpovědi na otázku

Aby se z toho nakonec ještě neposral.. Quick Time je stejný shit jako to posraný "jabko"

rika ten co vzivote nic od jabka nemel max jonagoldy z alberta

QuickTime? To vážně někdo používá?

Já např. bez Quick Time kodeku nemůžu vkládat do Sony Vegasu .mov soubory , jinak bych jej nemusel mít nainstalovanej samozřejmě.

QuickTime potřebují třeba i programy od Adobe na mp4, aac atd.Pokud instaluješ celý quicktime z oficiální exe, tak jak jsem psala níže, není potřeba, stačí si to exe rozbalit a instalovat pouze Apple Application Support (msi), ty dvě další (quicktime a update) nejsou potřeba. Apple Application Support nainstaluje právě pouze ty kodeky potřebné pro programy jako Adobe, Vegas, qaac atd.

Wau super díky :) . Jsem netušil že se dá ta instalačka rozbalit :) .

Ale pouze s tím AppleApplicationSupport beztak Sony Vegas odmítá .mov soubory http://s20.postimg.org/b3bk323hp/screenshot_54.png .

Mám 7.7.7, chci 7.7.8, proč bych měla instalovat verzi 7.7.6?

Mekynko, ty jsi blbka, až to tříská dveřma..

lol, tohle jsem používal když se internet vytáčel telefonním číslem a hodina netu od 18 do 6ti stála 15,60

QuickTime má docela kvalitní kodeky, například používám jeho kodeky na aac přes qaac.

Za co mínuska? Co používáte vy za kodek na aac? Já nejvíc quicktime s qaac, pak nero aac codec a fdkaac, ten poslední si vlastnoručně kompiluju z tohoto:https://github.com/nu774/fdkaachttp://sourceforge.net/projects/opencore-amr/fil... protože normální oficiální binárka nikde není

Takže odpověď jsem vygooglila.http://tommynation.com/install-quicktime-windows... je napsané v diskusi, že pomůže InstEd a odstranit v tables LaunchConditions table (right-click > drop table). Což opravdu pomohlo. Ale zjistila jsem, že nepotřebuju quicktime (jako z quicktime.msi po rozbalení exe... nevím pořádně co obsahuje, asi ten player a ještě nějaké soubory), ale pouze Apple Application Support, což je samostatné msi po rozbalení té oficiálního exe. A ten se dá myslím instalovat i bez úpravy, navíc je dva roky starý a asi se moc neinovuje. Takže jsem to vpodstatě nemusela ani řešit.

Instalovat QT na Windows byl a je masochismus.

To mi připomíná, jak ten program, mi požadovala spousta mých her, na mým starým Windows 2000. To byl jediný program, který mi dokázal účinně zasekat PC. A to se ještě otravovalo na Vistách s "spustit se startem systému" a vypínalo mi to Areo.A od té doby vím, že ten program je kus ****. Prostě to smaž.

Že už by byl konečně pokoj od věčně napatlanýho QT na Windows ?