» Poradna » Programy

Já si schoval disk a teď nevím jak ho unhidnout

Po nainstalování www.slunecnice.cz ... a odzkoušení na menším oddílu 3GB jsem byl hide a unhide funguje spokojenost tak sem si řekl co takhle schovat 90 GB úspěšně schováno po opětovném spuštění programu to na tuto partišnu Namísto názvu disku "E:/" napsalo "[Already Hidden Volume]" tak jsem ho zkusil unhide a napsalo mi to zprávu
"Unable to mount volume because has not been hidden by this program
Vyberte jiný disk //ani náhodou
or kontaktujte tech support //Reinstalace nepomohla a bez zaplacení za placenou edici nemůžu položit ani dotaz
Support code: EBOF02A"
Poraďte jak se bez reinstalace systému můžu z tohohle dostat -předchozí Bod O nemám
ale jde se tam dostat pomocí recuva a sandboxie (www.slunecnice.cz ... - recuvu zapnu pod sandboxem pak dám browse a pravým kliknu na ten v exploreru neviditelný disk a můžu ho proskenovat NODEM ale když si chci zobrazit soubory tak mi to hodí hlášku i v tom sandboxie DATA(I:)- odkazuje na umístění které není k dispozici - předtím to byli DATA(E:) -

Poraďte jak bych to mohl Win7 vnutit že ten oddíl existuje - v cmd jsem se tam taky nedostal

Odpovědi na otázku

ADDS - můžeš použít třeba ten na Hirens - "umí" to, co ty jsi neopatrně začal testovat.

Nedalo mi to a ještě jednou jsem se vrátil. Stáhl jsem ten SW, pro jistotu spustil Shadow Defender - dělám to naprosto zásadně, pokud zkouším SW, který neznám a nevím, zda by (i když mám odklonovaný OS) neuškodil, nainstaloval, "ukryl" jednou zkušební, testovací particii a zase ji obnovil. Vše funguje, nevím, co jsi prováděl. Pravděpodobně jsi si hrál, a to navíc blbě (jakkoliv nevím jak "blbě"). Zkoušku jsem prováděl na W7. Po zkoušení jsem udělal Restart, čím případné změny z toho krámu, na který jsi upozornil (a on to krám je, proto opravdu nevím, k čemu by měl sloužit, protože "hide" operace particií umí dost SW), okamžitě "ztratily" a bylo po legraci. Zase přijď.

Taky nevím jak se to mohlo stát ale ten den jsem měl asi nějakou extra smůlu -jdu vyzkoušet ten partition magic jestli to půjde unhidenout. Už jsemsi vzpomněl já jsem ten parttion magic nainstaloval nejspíš na ten disk kterej jsem pak skry a proto se ta operace nedokončila no jó to se může stát jen mě.

PM to samozřejmě "umí" taky, ADDS na to používám zcela běžně, protože opravdu nemám zájem brejlit na vlastní odklonované particie. Je ale pravda, že se občas hodí ty particie přímo vidět, protože potřebuji např. za chodu obnovit to, co vůbec obnovit lze - prostě file není "open" - a klidně to z klonu či na klon prostě zaměním.

Pouzitim PM pod Win7 si muzete zpusobit dost starosti.

Tady se omlouvám. Měl jsem na mysli Paragon Manager, nikoliv Partition Magic.

Aha, ale tazatel mel na mysli bohuzel Partition Magic.