Ja jen takovy bonbonek - kdo je tady nejlepsi poradce?

existuje tady nejaky oficialni rating? myslim tim jako jestli je mekdo hodnocen za kladne a pravdive odpovedi a tim padem se na nej dalo spolehat vice nez pri jinych odpovedich a casem by poradna mohla fungovat v podstate obracene - ze bych se svym dotazem sel rovnou ke konkretnimu cloveku, ktery ma nejlepsi hodnoceni.zda se mi ze je skoda kdyz nekdo umi dobre poradit a neni za to svym zpusobem nijak ohodnocen - me uz tady hodne lidi pomohlo v mych ruznych nesnazich co se pocitacu tyce a tenhkle zpusob odmeny se mi zda jako nejlepsi pro ne i pro tazajici.

Odpovědi na otázku

Je tu spousta schopných poradců (univerzál žádný).

pak by me toho s nejlepsim "ratingem" bylo docela lito...

Udělej nový web a ti nejlepší by byli placeni z reklam a z příspěvku. Máš dobrý nápad!

tohle již existuje ... experts exchange

no tak to je na tebe samom co si vyberies z odpovedi a ake kvalitne su. to uz potom budes vediet, ze ten alebo onen su kvalitny poradcovia. ale ked to zoberies celkovo tak je tu velmi vela ludi co vie dobre poradit.

kdo vi ten poradi ..kdo nevi tak se mozna neco nauci.. a nejake statistiky,to si myslim ze je zbytecne jako tvoje ZBYTECNA (pripominka,otazka)..nebo co to vlastne je

myslim, ze to je celkem jasny...je tu skoro porad uz nekolik let, je inteligentni, umi cesky (z cestiny nekterych by se tu clovek zeblil), casto prispiva, co jsem si vsiml, tak snad nidky neporadil blbe...kdo jsem obcas leze, asi vi, o kom je rec

Ale splet. Vsiml jsem si toho jen jednou, ale spletl. Je to jen clovek a o to je to lepsi. Jedinou konkurenci by mu byl ropacek. PrasatkoPee

Jááááááááááááá

jednoznačne MIREK.   to je naša klasa

Jednoznačně. Pokud s ním nesouhlasíme, naše mínus.

Ak ti niekto dobre poradi, tak sa mu podakuj.Ak potrebujes vkuse sutazit tak si chod zahrat futbal.

K tomu se připojuji.

A kdo a jak by to asi hodnotil?

Pro mě vždy velice fundovaná odpověď od reg.. "hosta",několikrát mě vyřešil bleskově problém,je to borec na ŽIVĚ a nedám na něj dopustit!!!Více takových "hostů"!Jinak Štěpáne děkuji za ty stíny,už jsou na webu,ahoj

jestli jsem se dobre dival tak ropacek tady byl naposled 20.6.2002. Predpokladam ze ho znechutili podobni jako je ted Mirek .