JA CHCI K MORI !!!

Uz jsem skoro mesic nemocnej a mam toho plny zuby. Rozhodl jsem se jet na konci unora nekam do tepla. Nechci nikam daleko, jako treba do Australie, chci vzit 2 lety dite. Mate tip kam zajet, kde je teplo a da se koupat? Diky!!!

Odpovědi na otázku

Spojené arab. emiráty

Su z Brna a nekde inzerovali ze lita primej spoj jedny cestovky. Koukal sem na to, ale prislo mi ze nekolik desitek km kolem dokola neni nic nez poust, zadny vyziti. Tak nevim

Tunisko..

moc teplo tam ted teda neni

koupat se dá všudeA kde je teplo?v této době je nejtepleji zde:ÍRÁKÍRÁNAFGÁNISTÁNSEVERNÍ KOREJAIZRAEL A PÁKISTANV těchto zemích je dostatečné horko!Opravdu dusná atmosféra!!Též doporučuji poslaneckou sněmovnu kde bude zítra opravdu dost teplo až hotové peklo!!LOL

Tohle sem nepatří. Redakce upozorněna. Problém se bude řešit... Zájdi třebárs do prdele, tam je teplo furt.

Mirek, si korunovany kokot, ak o tom este nevies...Ze Ti to este nie je trapne sem pisat, ked vies, ze Ta nikde nechcu, debilko!

Mirku, pojedes se mnou k mori???

Mirek pojede rad, ale jedine autobusem Solaris.

Že to hovoríš zrovna ty, ty 'chlp na kábli ako ochrana proti blesku' Na mirka mi nešahaj

A já do Podolí, do lékárny, doprdele to je mi smutno ! To počasí je ubíjející.

já u moře nikdy nebyl, v létě jsem se dobře pokoupal za bárákem - mezi polema je tam zatopená taková malá pískovnička... v klídku, nahatej, pohodička

zkus Kanary. neni to tak drahy. rozhodne ale nejezdi na Kapverdy!!!