» Poradna » Programy

Izbová FM anténa

Dobry vecer. Poradte mi aky typ anteny si mam kupit k mojej micro HI-FI vezy Sony CMT NEZ 30. V krabici v baleni bol len taky drotik.po zapojeny ked pustim drot sumi. skusal som aj uzemnenie o radiator a nepomohlo. Nebude to tym, ze kde mam izbu su tri steny s kamena hrube 60 cm? Dakujem za rady.

Odpovědi na otázku

Ak mas tak velke problemy s kablikom, pomoze jedine vonkajsia antena aspon za oknom. Staci dipol. Na mojej vezi v zastavbe na prizemi ide kablik uplne vpohode.
To byvas urcite na nejakom hrade ked mas kamenne mury. Niekedy pred 800 rokmi sa stavali take kastiele, zamky a hrady.