» Poradna » Programy

IVysilani

Ahoj,mám v mobilu appku iVysilani pro sledování ČT. V poslední době mi to ale skoro pořád hází hlášku, že se nepodařilo připojit k serveru. Reinstal nepomohl. Tak mě zajímá jestli to dělá jen mně, jestli to nějak ovlivňuje třeba typ zařízení nebo jestli prostě neumí za "naše" peníze udělat kvalitní a stabilní aplikaci

Odpovědi na otázku

To je problém ČT, nedokáží zabezpečit větší zátěž a často jim padají servery. Teď třeba při MS v hokeji jim to padá co pár minut.

JN, ale mně to například nefungovalo před cca 10 minutama, kdy žádnej hokej neni a problémy byly i v minulosti, ale bylo to občas, teď to víc nefunguje než funguje.

Může to být i v důsledku nedostatku paměti a problém se sítí.

Např. aplikace pro android ČT4 Sport nefunguje na HQ (vyšší kvalitu) vůbec, jenom LQ (nižší kvalitu) která je takřka nekoukatelná.

vidíš, tak to hned zkusim, zrovna jsem se chtěl teď podivat na události a zas to jen hlásí že se nepodařilo připojit k serveru - na mé straně s rychlostí problém neni, ale mám nastavenou HQ, tak to zkusim na nižší

Hm, tak nic, nejede to vůbec a to jsou 3 ráno... přetížený těžko a četl jsem komentáře teď na Google Play a nefunguje to skoro nikomu - mně aspoň někdy to jede i se zvukem...

Loudá se jim to mají to pomalejší než kdysi můj dualCeleron a jak na něm "létaly" simulátory F16