» Poradna » Mobily

ITunes chyba 9

Zdravím, iPhone mi nejde ani obnovit ani aktualizovat a zůstává pořád na výzvě "připojit k iTunes". Pokud se software stáhne, naskočí obrazovka s jablíčkem, ale nestačí se nis stáhnout a vyhodí to hned chybu 9. Postupy na podpoře Apple nefungují. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Error 9This error occurs when the device unexpectedly loses its USB connection with iTunes. This can occur if you manually disconnect the device during the restore process. You can resolve this issue by using USB troubleshooting, using a different Dock Connector or Lightning Connector to USB cable, trying another USB port, restoring on another computer, or by eliminating conflicts from third-party security software.

Jak říkám, to jsem zkusil. Na Macu to dělá stjenou chybu jako na PC. Ten telefon se proste maximálně restartuje, zobrazí načítání aktualizace pod logem Apple, pak zhasne a vrátí se zpět na "Připojte k iTunes". Kabel mám jen 1 a to originální Lighting z iP6S

mám stejný problém, podařilo se vám to nějak vyřešit? Děkuji za odpověď

Tomu veer aj ja mám ten problém a keď som to googlila tak som sa dočítala že nech skúsim iphone reštartovať, potom pripojiť k PC a aktualizovať ho ... Lenže mne to stále nejde 😔

Zkusil jsem i stáhout software manuálně *.ipsw a totéž

Tento program je strata casuchcu za to peniaze a aj tak to nefunguje