» Poradna » Ostatní

IT střední škola Praha

Dobrý večer,jak možná víte, tak se do března podávají přihlášky na střední školy. A já si nejsem jistý svým výběrem, proto bych se chtěl zeptat těch co studovali nějakou průmyslovku, a to nejlépe elektrotechnickou v Praze, na nějaké hodnocení dané školy. Já jsem prozatím rozhodnutý na průmyslovce v Úžlabině. Omlouvám se že je tento příspěvek mimo téma poradny.

Odpovědi na otázku

Možná by ten dotaz patřil spíš na forum sem:https://www.root.cz/

Raději bych šel na gympl a poté na VŠ s technickým zaměřením..