» Poradna » Windows (a jiné OS)

Iso win7 64bit

iso win7 64bit kde sehnat originální iso od microsoftu. Key na stránkach jsem zkoušel a neprošel znějakého divného důvodu... Chtěl bych si stáhnout officiální win7 z microsoftu co mají integrované již všechny up-daty. Nemáte někdo návod kde sehnat?

Odpovědi na otázku

Nevim o tom, ze by MS mel originalni ISO, kde jsou vsechny updaty.Bude mit maximalne se SP1.

Microsoft nema zaujem, aby si si to z niekadial stiahol.

https://tinyurl.com/ybmez59g(včetně updatů do 01/2017)

Bohužel. Jinak už to nejde. Neoficiální možnost stažení přímo ze stránek MS už byla znemožněna. Takže se lidé musí spoléhat na nasdílené ISO soubory, které není jak ověřit (ověřit jde jen ty neupravené, ke kterým je kontrolní součet od MS).

Pokud tam zadáváš klíč z notebooku, tak to nepůjde a stejně by ti to bylo k ničemu. Ta instalačka by byla z roku 2009 a to fakt nechceš. Stáhni někde s nejnovějšíma aktualizacema.

Stahni si originalni isa napr.cs_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_618766.isoMD5: 0139F2038D9AF8A0F1E3702E979142FBnebocs_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_618540.isoMD5: F0FDBEDB82243664555AB36BC1131596a pomoci eicfg_remover si z nich udelej universalni instalacky.Aktualizace si uz postahujes sam...

Zde jde stáhnout jak oficiální ISO, tak ISO s aktualizacemi do července 2017 http://web.tobynet.eu/obsah/reinstall/windows7.php

děkuju

Ještě jedna věc. Ta originální instalačka ti nepůjde nainstalovat přes USB 3.0. Pokud to budeš dělat přes flash disk.