» Poradna » Programy

ISO na DVD - jaký portable-SW na zpřístupnění údajů

Zdědil jsem více DVD, na kterých je po jednom ISO souboru. ISO soubor obsahuje fotky a AVI-videa.
Jaký portable SW je vhodný na zpřístupnění ISO (v Ubuntu/Gnome je Archiver) pro Windows-platformu, který dopálím na jednotlivá DVD (DVD to umožňují, ověřeno).
Rekapitulace:
- SW pro otevření/připojení virtuálně ISO
- SW neinstalační/portable
- nejlépe OpenSource či free/zadara
- samozřejmě že ISO nemá žádnou autorskou ochranu, takže nějaký jednoduchý/malý portable-SW

Odpovědi na otázku

Total Commander s nekterym z pluginu pro praci s ISO archivy. Je jich vic.

...který dopálím na jednotlivá DVD (DVD to umožňují, ověřeno) - funkce multisession neni u dvd oficialne podporovana, ale je mozne, ze o data neprijdes.

Na DVD+RW dopaluji úplně běžně. Třeba i řádově 10ti krát (vždy v digitálu nová fota) a po dobu asi 4 let se mi ještě nic neztratilo. Kde jsi k tomu přišel, že se má něco ztrácet? A pálim jak v NERO, tak v Ashampoo.