» Poradna » Web a internet

Iskrenie v PC

Zdravím, mám problém. Vždy keď zapnem PC, tak počujem zvuk zo zatvorenej skrinky akoby iskrenia a občas menšieho záblesku. Po pár minútach to je ok a žiaden problém. Čo to môže spôsobovať? Zdroj?

Odpovědi na otázku

> Začneme od začátku, vypni PC, vypoj vidlici ze zásuvky, nebo přepínač na zdroji.> Otevři bočnici (vysunutí, šroubky, zámek).> Znova zapni (nikam nestrkej ruce!).> Zjisti místo záblesku.Legrace:> Připrav si práškový nebo plynový minimax.> V případě, že jiskření přejde v regulérní požár, ihned odpoj do sítě za začni hasit.

.. od sítě!!!

Príde mi ten minimax výhodnejší ako to otvárať a porušiť záručnú plombu.

Pokud je to v záruce, tak ho reklamuj.

Pokud je to skutečně jiskření, tak zkontroluj, jestli máš pořádně zatlačenou koncovku od šňůry ze zásuvky ve zdroji. Pokud ano a pořád to jikří, tak počítač nepoužívej, dokud někdo zkušený nezjistí a neodstraní příčinu.

Len zapínaj, až než nevyhoríš.

sice uz ai 5 let OT ale kdyby nekdo hledal ... s nejvetsi pravdepodobnosto to dela tlumivka ve zdroji ...