» Poradna » Počítačové sítě

Irsko-anglický slovník on line

ahoj

sháním někde irsko-anglický slovník on line,nebo nejlepší by byla stará irská galština.
potřebuji přeložit do češtiny "MO CUSCHLE"

¨
díky

Odpovědi na otázku

Zkus třeba tohle - www.englishirishdictionary.com ...
Nevim jestli ti to pomůže. Pak kdyžtak zkus najít nějaký slovník třeba na www.ask.com.......

Tak pokud je to z Million Dollar Baby, tak by ti mohlo pomoct tohle:

The movie Million Dollar Baby incorrectly spells "Mo chuisle" as "Mo cuishle"."Mo chuisle" literally means "My pulse", but can mean "My love" or "My darling". It's a term of endearment taken from the original phrases "A chuisle mo chroí", or "Pulse of my heart".When speaking directly to the person, use "A chuisle". When speaking about them say "Mo chuisle".