» Poradna » Programy

Irfanview tiskne cerne

Dobry den, prosim o radu. Vsechny fotografie, ktere zmensim at pretazene z fotaku nebo stszene z netu. Se vytisknou strasne tmave az cerne. Nevite cim to muze byt?Dekuji. Jsem uzivatel zacatecnik

Odpovědi na otázku

A v jiném prohlížeči obrázků a fotografií taky?

Nene v jinem ne.

Máš fotopapír a fototiskárnu?

Ne obycejny papir obyc tiskarna. Ze by byl problem v tiskarne?

Když jsou v jiném prohlížeči barvy v pořádku, tak asi v tiskárně problém není. Takže v nastavení tisku v Irfanview?

To vubec netusim

Osobní zkušenost: Dříve jsem měl Canon S400 a foto na obyč papír rozpyto a tmavé. Tiskárna dávkovala zbytečně mnoho inkoustu. Ještě neměla žádné pico kapky.Fototiskárny mají více barev a světlejší inkousty. Ztmaví pomocí černé.Jen pro info. Má to význam.

Dekuji za postreh

Takhle to dopadne, když je tiskárna nastavená na fotopapír a je tam "obyčejný". Prostě v nastavení tisku musíš zvolit "obyčejný/kancelářský" papír.

Aha super, vyzkousim. Dekuji moc

To se musim v praci podivat