IR receiver pre Harmony One pre HTPC na Openelec

Mam HTPC Shuttle XS35GTV2 na ktorom bezim posledny Openelec (1.0.2).
Otazka znie aky IR receiver (do USB) mam pouzit aby sa mi HTPC dalo ovladat cez Harmony One (zrejme teda potrebuje mat podporu pre Linux)?
Ma s tym niekto skusenosti? Riziko je ze pokial v USB bude ten IR adapter, HTPC nemusi bootovat (nebootuje to napr s keyboardom Cideko).

Na forach som nasiel ze nejaky HP IR receiver je najvhodnejsi, neviem ale nic podobne najst na domacom trhu.

Dik moc.

Odpovědi na otázku

V podstate poterbujem nieco taketo (co pobezi na linuxe):

http://www.ebay.com/itm/USB-External-Infrared... ...

... akurat nic v tuzemsku neviem najst.

Uz si to nejak vyresil? Ptam se protoze budu resit uplne to same... ma Harmony One a v nejblizsich dnech dorazi Acer Revo3700 kde bude Openelec 1.0.2...

Doporučil bych vám oběma asi toto http://www.htcine.cz/htcine/eshop/17-1-Dalkove... ... je to nejlevnější řešení jak se dostat k IR receiveru který chodí s Harmony One které se nastaví aby simuloval microsoft remote. sám jsem ten to problém řešil a narazil jsem právě na ten web a objednal si to tam. Od 20.3. to mám doma a potvrzuji plnou funkčnost a to jak ve windows 7 Home premium tak v Openelec XBMC. Harmony One budu muset tedy ještě přeprogramovat k obrazu svému, protože default nastavení funkcí kláves mi nevyhovuje, ale to je už jen kosmetika (sic poměrně časově náročná)