» Poradna » Ostatní

IQ test, také jste se nechali nachytat?

Pro zajímavost jsem si udělal test IQ na fun-iqtest.com. Doplnil jsem pár obrázků a odeslal SMS pro výsledek, vyšlo mi nadprůměrné IQ. Potom mi přišla SMS o stržení 99 Kč a došlo mi jaký jsem blb. Nenechte se nachytat.

Odpovědi na otázku

V tom je právě podstata toho testu; blbci platí

A to jsi fakt udělal?
Hm ale jsi kolík,že jsi se tu přiznal ...
a já jelikož vím jak na tom jsem....tak si říkám škoda peněz proto,aby se nosilo dříví do lesa

Ak chces IQ test, ktory ma aj nejaku vypovedaciu hodnotu, treba zajst za profesionalmi.
Akykolvek psycholog, alebo psychiater ti taky test spravi, ovsem urcite to bude stat viac ako 99 korun. Vyhoda je vtom, ze budes mat v ruke uradny dokument vyhotoveny na zaklade overenych a schvalenych merani.

Já hodělal dvakrát a zdarma .-)
U psycholožky. Skrz ÚP. Takže není pravda, že bude stát víc jak 99 Kč. Tedy bude, ale ne testovanou osobu.

hodne davno, jsem zjistil ze to nedelaji pro osviceni ceskeho naroda.
ale treba ostatni radi zaplatili aby zjistili jak jsou chytri, treba hlavne zenske kteri porad sedi doma a jsou zavisli na soc. sitich, napr. stesti.cz, kde se nedavno objevila kolonka IQ a uvadeji tam v rozmezi 150-160.
sakra, nerdi, nac vam pronajimat vykon superpocitacu, kdyz jeste nedosahli rychlosti lidskeho mozku a hlavne tech ceskych samycek.

Tvůj výsledek: 10b; reaguje na světlo, nepouštět ke klávesnici!

Jak je videt, mit vysoke IQ jeste nic neznamena
Nehlede k tomu, to s tym IQ testem je stara zalezitost jak cyp...

IQ sice naprumerne, ale lidska blbost je nekonecna. Takze ani nadprumerne IQ ti nepomuze byt chytrejsi.

A co se Ti na tom nelíbí ? Vyplňuješ IQ test na nějakém nesmyslném webu, pak jim ještě pošleš peníze ... tak jsi idiot IQ test dopadlo správně, na co si stěžuješ ?

co přesně ti přišlo? Já si vždycky říkal co může přijít za odpověď. Ostatně to nemusí být vyloženě podvod - jestli to jsou nějaké jakože oficiální testy, třeba ty co používá Mensa, tak v tom nevidím nic špatného - prostě jako u Mensy. A je jedno jestli dáte Mense pětikilo za otestování nebo si uděláte test přes web a pošlete placenou smsku, abyste se dozvěděli výsledek.

Ale otázkou je jaké jsou tu testy a co vám skutečně pošlou za 99 korun

Naskriptované doplňovačky... tady ty "testy" se dají koupit v papírové podobě a natrénovat, co to tak může měřit ?

Chytrost nesouvisí s IQ.
I BLB může být chytrý.
S IQ ale souvisí moudrost.
A moudrý člověk nedá 99 Kč, aby zjistil své IQ.
Zná svoji hodnotu.

Chytrý zloděj, rozumný hospodář, moudrý člověk.

Njn pro lidi co delaji pro charitu nebo neberou alespon 40k cisteho mesicne je to tezky si tydle vtipky dovolit.Moudremu cloveku na penezich nezalezi!

http://www.test-my-iq.com - ze 30 ti otázek jsem si nebyl jist jen jednou. SMS jsem neposlal, ale jak bylo uvedeno výše - tento test spočívá v tom, kdo naletí a kdo ne ))

Diskutabilni....tady moc nejde o to kdo naletí nebo ne ,Vsechno něco stojí jak průzkum nebo vylepšení stránek a pokud to ma nekdo jako zivnost tak logicky chce z toho něco vydělat(to i v připadě legitimních stránek) takže věřím že těch co si mysleli že ten poplatek je jen za zpřostředkování výsledku,ale žijeme v ČR kde lidi uvažují jednostranně a myslí si jak jsou strašně chytří oproti ostatním tím že na něco nenaletěli protože je lehčí se někomu vysmát než se zamyslet nad ostatními možnostmi (spoiler ano iqtestuj je fake).

Ahoj, jsem zoufalá a mám málo kamarádů, byla bych moc ráda kdybyste mi něco pěkného odepsali na muj komentář. Nepočítám:
,, no tak to máš zato že jsi na ostatní taková"atd...

Pls napište mi to tady thx

Něco pěkného