» Poradna » Web a internet

IPrima má rozbitý stránky

Chtěl jsem si přehrát zmeškaný pořad na iPrima Play, ale nejde to. Můj prohlížeč IE8 mi hlásí spoustu chyb na této stránce. Kliknutím na požadované video:http://play.iprima.cz/zazraky-vedy-techniky/ato... se nic neděje. Přitom na Youtubku to třeba funguje.CO teď? Mám nějakopu možnost to v IE8 zprovoznit? Podrobnosti o chybě na webové stránceUživatel zástupce: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0)Časové razítko: Sun, 15 Sep 2013 12:38:46 UTCZpráva: Byl očekáván identifikátor, řetězec nebo číslo.Řádek: 7881Znak: 17Kód: 0Identifikátor URI: http://play.iprima.cz/sites/default/files/advag... Zpráva: 'jQuery' není definováno.Řádek: 28Znak: 1Kód: 0Identifikátor URI: http://play.iprima.cz/zazraky-vedy-techniky/ato... Zpráva: 'window.primavideos' má hodnotu null nebo není objekt.Řádek: 124Znak: 9Kód: 0Identifikátor URI: http://play.iprima.cz/zazraky-vedy-techniky/ato... Zpráva: 'jQuery' není definováno.Řádek: 366Znak: 3Kód: 0Identifikátor URI: http://play.iprima.cz/zazraky-vedy-techniky/ato... Píše to nějaký takový hlášení (je jich spousta a různejch):Zpráva: Byl očekáván objekt.Řádek: 410Znak: 18Kód: 0Identifikátor URI: http://play.iprima.cz/zazraky-vedy-techniky/ato...

Odpovědi na otázku

1. Prima ještě existuje?2. Je nějaký zvláštní důvod proč neumístit tu tapetu do TXT a ten upnout?

máš to rozbitý. normálně to funguje

No jo, ale co tam mám rozbitý.Dělá mi to i po čistý instalaci Windows bez jakýkoliv dalších programů - pouze stažený flash z Adobe stránek.

Možná je to tím "IE8" zkus použít Chrome na XP nemá problémy, pak hlaš výsledek.

Chrome a Firerefox funguje bez problémů.Problém je právě pouze s IE8 ve kterém to nejde a chtěl bych to vyřešit.

Pokud naje du na video šipka se změní v ručičku a můžu ťukat jak chci a nic to nedělá.Akorát dole na řádku to píše: Hotovo. Ale na stránce se vyskytly nějaké chyby.

Video jsem si pravě přehrál.Takže oprav titulek z IPRIMA to ma rozbitý na ja to mam rozbity plus použivam pochybny prohližeč at nemateš lidi.

iPrima to má rozbitý protože mě to nejde přehrát.Před týdnem to ještě šlo, ale předělali si stránky a něco tam podělali.Navích jiné stránky bez problému fungují.Takže chyba je pouze na iPrima.

IE8 není pochybný prohlížeč.Je to od Microsoftu.

IE 8 je nepodporovaný prohlížeč. pokud toužíš po IE, tak stáhni nějaký aktuální!

A bude to chodit v XP?Kterej mám stáhnout?

Mám ti to snad hledat? stáhni si IE kterej půjde na XP a bude aktuální

Na XP jde max. IE8 mně to tam nic jiného nenabídlo. Ovšem faktem je, že jsem okamžitě doinstaloval Chrome IE je OK až od verze 10 a ta šlape pod W8 bez problému.

tak asi jo. Holt se na to podívá v Chromu a FF. a nebo nepodívá, když IE8 nejde

Jestli je chyba u mě, tak co mám udělat?

Nikdo neví?

ano, chyba je u tebe, stejně jako byla u mě a né u Primy - doinstalovat Chrome a pak to pojede

oprav zavádějící titulek, pak se uvidí.

Sám jsi proboha napsal že v jinym prohlížeči ti to funguje, tak to je takový problém dívat se na video na iPrima v Chromu a pro ostatní surfování používat IE8? Jinak potvrzuju, psalo se to, prima web má problémy s IE, čili tam asi bude chyba i na straně naprogramování, ale nechápu proč to řešíš, když si to můžeš přehrát jinak....

Opravdu mam rad rady od lidi, kteri napisou, nepouzivej MSIE, pouzivej BLA BLA BLA. Uzivatel ma urcite duvod pouzivat MSIE a nikoliv neco jineho. Kazdy s PC neumi tak dobre, aby si nainstaloval neco jineho.Takze, spise se zamyslet, proc to zrovna nejde v MSIE a ne davat knizeci rady. Anebo radsi nepsat nic.