» Poradna » Mobily

IPod touch 6. gn nebo iphone 5S

Ahoj, jsem kapku ujetá na poslech muziky a zároveň by jsem ráda vyzkoušela i iOS, hledám zařízení na poslech hudby při běhání s obstojným foťákem. Sem tam si na něm zahrát pár her, o volání, ani sms mi nejde. Nedoporučujte mi prosím žádná jiná zařízen, nebo tak. Spíš porovnání těchto 2 zařízení.1) který lépe fotí 2) výdrž baterie3) je mezi nimi velký rozdíl v kvalitě přehrávání hudby?4) nějaké vaše postřehy, hlavně k iPodujsem spíše pro iPod, ale nikdy jsem ho neměla v ruce.Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

medzi ipodom a iphonom je jediný rozdiel a to v tom,že iphone obsahuje navyše hardware,ktoré umožňuje telefonovať,iný rozdiel medzi týmito zariadeniami v podstate nieje /okrem toho najmenšieho druhu ,ktorý v starších verziách nemal ani display a prehráva skladby len podla poradia,v akom boli do prístroja nahrané /

preto ma iPod dlhsiu vydrz na bateriu (mozno aj iny display), ale ostatne parametre sa mi nechcelo skumat (CPU a GPU).

kup si 5S, kdyz budes potrebovat dlouhou vydrz a nebused chtit telefonni funkce staci dat rezim letadlo a muzes prehravat hudbu cca 40hodin v kuse

Když už, šel bych do iPhonu. Jistě, je dražší, nicméně v jednom zařízení získáš komplexnější zařízení. Navíc iP má lepší HW takže to bude lepší i do budoucna. Pokud ti jde ovšem o co nejnižší cenu, ber iPod, pokud ale váháš a říkáš si, jestli se iPhone vyplatí za ty prachy, pak říkám ano. Je to jen můj názor, ale iP mám už skoro rok (SE).

iPod 6th má prý parametry iphonu 6, proto nad ním uvažuji

Ajo, já četl 6S, moje chybka. Jinak ale platí totéž, podle mě je zbytečné nosit telefon + iPod, v případě iPhonu máš všechno v jednom (a mám to z vlastní zkušenosti, dříve jsem taky nosil telefon + iPod (nano) ale je to zbytečné.

Procesor a grafika su v iPod Touch (6 gen) novsie a vykonnejsie ako v iPhone 5s. IPod ma nizsiu hmotnost, 88g vs 112g. Wifi v iPod je rychlejsia, teda 802.11ac v iPhone 5s je 802.11n. iPod nema citacku odtlackov a odomyka sa gestom "slide to unlock" (mna. by to takto odomykat nebavilo.

Už nie je slide to unlock. Už sa odomyká stlačením tlačidla. Tak to je už od iOS 10