» Poradna » Mobily

Iphony z mironetu

Zdravím, máte někdo zkušenosti z iPhonama Z mironetu? Konkrétně 8 plus. Jsou v pořádku po všech ohledech? Diky

Odpovědi na otázku

Specifikujte víc otázku otázku . Nebo myslíte že firma bude mít sebevražedné sklony a je to padělek , případně rozbitý či kradené kusy?

Myslel jsem ten telefon jestli je v pořádku

A proč by neměl být?

nieviem co to tu trolis? Vsetky su rovnakej kvality.

No asi mu jde o to, ze Mironet verejne deklaruje, ze delaji sedy dovoz.

Rozdíl mezi alzou a mitonetem je v tom, že iphony na alze maji větší kapacitu baterie a jasnější displej a vydrží pad z větší výšky...

A z iStyle mají ještě větší baterku, ještě jasnější displej a vydrží pád s ještě větší výšky. A když si zajedeš přímo do Apple Fifth Avenue, tak ho nemusíš nikdy nabíjet, displej svítí víc než slunce a můžeš ho hodit na zem klidně z ISS

Mironet je úplně v pořádku, naopak Alza mi přijde jako obrovská zlodějna a k tomu má šíleně otravné reklamy...