» Poradna » Programy

IPhone4 ze zahraničí ...

Dobrý den ... zajímalo by mě kdybych si objednal iPhone4 ze zahraničí (třeba z ameriky) jestli to bude nějaký problém ? do toho dostat češtinu a jestli to bude podporovat 3G ? :)

přeci jenom je to velice drahý telefon a třeba v americe by mě to stálo cca 6tisíc ? :)a u nás se prodává o deset tisíc více ... :(

Odpovědi na otázku

no cestina je snad v kazdym a pak jde jen o to jestli jej prodejce odblokoval + jailbreak udelal
nebo jestli je na AT AT zablokovany

ale zapomen na to ze by to stalo 6 tisci, to by bylo fakt husty
to mozna dotovany jenze se smlouvou na 2 roky jako u nas a ten dotycny co si tu smlouvu vezme ti to urcite neda za tech ,,6 tisic"

priprav si minimalne 15
leda za 6 tisic kopie z ciny