» Poradna » Mobily

Iphone

Ahoj Všichni. Mám takový menší dotaz,už druhým rokem jsem si našetřila peníze na pořádný telefon a ptám se vás. Který iPhone zvolit? Xr,X,Xs ale patří tam samozřejmě i 7,8 a to i 7 plusko,8 plusko.. je toho tolik,všechny jsou i s parametry vyhovující. Ale nevím,který zvolit. Mohly by jste mi poradit? Jestli máte nějaké zkušenosti.

Odpovědi na otázku

Ano, kup si který chceš. A jaký máš teď?

Teď mám 7. přesněji rok a 6 měsíců. Popraskaný displej,na fotoaparátu černý pruh,který mi kazí fotky. Oprava dohromady kolem 7.000,- - 10.000,- pokud to budu chtít kvalitně opravit. A tento telefon,už jsem jednou opravovala. Kvůli upadnutí a popraskání displeje.

Já chci po prázdninách kupovat 8. Mám SE a to je pro mě už fakt malé, a velikost 4,7 palce u osmičky mi vyhovuje. Přemýšlel jsem i o X/Xs/Xr, ale ty ceny a velikosti displejů okolo 6 palců mě odrazují. Kup si takovou velikost, která ti bude vyhovovat. Nemusí to tak být, ale jsi holka, takže spíš pro tebe ideálnější menší displej než 6palcová kráva.

X/Xs maji vicemene shodnou velikost tela s 7/8, pouze vetsi celoplosny displej. Vybral bych X pokud na nej jsou penize. V tomto pripade je 6” krava stejne velka jako 4.7”

Rozhodně bych počkal do září na nové modely, i když bys pak koupila starší tak se to vyplatí.