» Poradna » Mobily

IPhone

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli je možné, když někdo volá z iPhonu na Smartphone, že se na displeji neobjeví vůbec kdo volá, ani číslo a ani že mohu přijmout hovor a jenom to vyzvání. Je to možné ? Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Není.

Ptala jste se uz v dotazu s Apple Watch. Ted me napdada, toto vypada spis jako by mel nekdo moznost pristupu k "Najit muj iPhone" kdy i prez vypnute zvoneni je spusten vyzvaneci ton, aby jste mohla telefon najit (treba vam doma nekam zapadne).

A jinak, on iPhone není smartphone? Že to tak striktně oddělujete. Já bych docela jistě tvrdil, že veškeré iPhony patří do kategorie smartphone. Máte problém i v pojmech. Já bych doporučil, dejte to zkouknout šikovnému známému, protože při Vašich očividných neznalostech této konkrétní problematiky je vysvětlování, identifikace a případná náprava na dlouhé lokte.

Ano, vím, že to je to samý, jen jsem místo mobilu to napsala takhle. Snad to tolik nevadí ?

Pokud nemáte videt číslo, tak máte zapnutou funkci: skrytí identity volajícího

"neobjeví vůbec kdo volá, ani číslo a ani že mohu přijmout hovor a jenom to vyzvání"Podle toho popisu to chápu tak, že to jen zvoní, ale na displeji není vůbec nic. A to by to skrytí identity musel mít volající, a i tak by se objevila normální obrazovka hovorů, jen místo čísla by byla poznámka o skrytém čísle. To co říkáte nedává smysl.

Tak asi to bude nějaká chyba, když mi bezdůvodně sám o sobě vyzvání mobil. No ještě sem se s tím nesetkala, že by tohle bylo možné.

jedna verzia iOS mala tuto chybu, tak pozri aku verziu iOS pouzivas. Pripadne to moze byt ako pisal Jiří Šimek, niekto pozna pristupove heslo k tvojmu Apple ID a pomocou najst moj iPhone spusta zvonenie.

update: tak som si precital ze najst moj iPhone ukazuje aj upozornenie, cize toto by to nemalo byt.

Nevadí, ale pořád platí co píšu. Dejte ten telefon někomu do ruky, ať se podívá, co se děje. Může to být blbost, může to být i to, co bylo zmíněno výše, může jít o nějakou chybu. Ale odsud se to nepozná.

jedn dodam ze pri pouziti funkce "najit iPhone" se zobrazuje na displeji notifikace ;)